Betonowy blat.

821
0
PODZIEL SIĘ

Blaty kamienne są marzeniem nie jednej pani domu. Jak doskonale wiemy ich ceny zależą nie tylko od materiału, ale także od zakładu kamieniarskiego.

Jakie są obecnie dostępne blaty?
Oprócz tych tradycyjnych laminowanych w ofercie można znaleźć blaty z kompozytów kwarcowych, granitu i czasami marmuru. Czy wyobrażacie sobie blat betonowy? Brzmi intrygująco i bardzo ciekawie. Dokładnie takiego efektu możecie się spodziewać. Blat betonowy będzie spełniać dokładnie takie parametry jak płyty betonowe czyli będzie odporny na temperatury, odporny na uszkodzenia mechaniczne. W filmie poniżej można obejrzeć jak krok po kroku wykonać taki blat. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się jaki jest efekt, to mogę zapewnić że fantastyczny. Wszystkie kroki wykonania blatu zostały opisane krok po kroku. Jakie farby będą potrzebne do wykończenia blatu? Wszystkie te, które służą do wykończenia posadzek przemysłowych oferte farb do betonu posiadają np. Benjamin moore. Aby osiągnąć efekt maksymalnego połysku można zastosować na sam koniec żywicę epoksydonową.

Zapewniam was, że nawet przy zatrudnieniu osoby, która sprawnie wykona ten blat nie zapłacicie za całość ponad 700 zł za mb.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ