Strona główna Tani remont Metamorfoza niewielkich rozmiarów salonu.

Metamorfoza niewielkich rozmiarów salonu.

515
0
PODZIEL SIĘ

Salon jest miejscem spotkań całej rodziny. Wcześniejszy salon chociaż na zdjęciu poniżej wyglądał ładnie to kolorystyka powodowała, że całe pomieszczenie wydawało się bardzo ciemne. Zmiana kolorystyki była konieczna, aby całe pomieszczenie maksymalnie rozświetlić.

Before and After: SoCal Living Room
 
Efekt po jest zaskakujący i nadaje lekkości całemu pomieszczeniu. Zmiana kolorystyki wyszła mu na pewno na dobre. Zawieszenie długi zasłon od  sufitu optycznie wydłużyło całe pomieszczenie jednocześnie powiększając je. Warto jest zwrócić uwagę, że sofa pozostała na tym samym miejscu, zmieniono dywan, nowy okrągły przytulną pufę, na której położono dużą tacę, aby spełniała funkcję stolika kawowego.
 
Transitional Townhome - Irvine, CA
Piękne pastelowe kolory wprowadziły niepowtarzalny nastrój i spokój w całej kompozycji. Dużym atutem są proste grafiki zawieszone nad sofą. Takie same można spokojnie wykonać w zaciszu własnego domu. Serdecznie polecam zabawę w rysowanie za pomocą piórka i linijki.
 
 
Before and After: SoCal Living Room
Wcześniejsze fotele były zbyt masywne w stosunku do pomieszczenia, dlatego konieczna była ich wymiana i zastosowanie lżejszych form. Ciemne ościeżnice okien zmniejszały optycznie pomieszczenie odwracając uwagę od pozostałej części salonu, założenie rolet i zasłon rozwiązało ten problem. Na obu zdjęciach widać, jak duże znaczenie ma kolor ścian. Biały kolor ścian, który od kilku lat jest bardzo modny, sprawdził się tutaj idealnie.
Transitional Townhome - Irvine, CA
 
 
Before and After: SoCal Living Room
 
Transitional Townhome - Irvine, CA
 
Niektóre elementy pozostały bez zmian, jak zbytkowa komoda, prezentująca się fantastycznie na tle nowego koloru ścian. Kontrastuje ona również idealnie z ciemnym kolorem podłogi.
 
 
Before and After: SoCal Living Room
 I na samym końcu projekt pomieszczenia. W taki sposób powinno się planować wnętrze. Dzięki temu zachowywane zostają proporcje mebli i wszystko ze sobą współgra. Można też tworzyć różne konfiguracje.
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułInspiracje od najlepszych!
Następny artykułDIY – schody

ZOSTAW ODPOWIEDŹ