PODZIEL SIĘ

Jestem ogromną fanką drewna, ten piękny naturalny surowiec ma niezliczoną ilość zastosowań. W tym wpisie przeczytacie o nietypowym wykończeniu podłogi. Nietypowym, ponieważ obecnie coraz mniej osób dostrzega niezliczoną ilość możliwości i wzorów jakie można stworzyć z pomocą właśnie drewna. Najczęściej kupujemy gotowe deski podłogowe przygotowane bezpośrednio do ułożenia.

2ab1a5d10818b81731a5b31202947f6d623f4e28

Autorka bloga vintagerevivals.com wykonała w całości podłogę z idealnie równo przyciętych kawałków drewna. Nie ukrywa, że takie rozwiązanie wymaga dużej ilości czasu, chęci i przede wszystkim dokładności. Pomieszczenie w jakim montowała podłogę było niewielkich rozmiarów, dlatego praca przy nim nie zajęła bardzo dużo czasu.

fbcccf4baf7c4086f73e29a9a0d850ed692aa735

Podłoga widoczna na zdjęciu obok została wykonana z drewnianych klocków. Materiał o bardzo ciekawej strukturze, został przyklejony do podłoża i wykończony olejem. Ten sposób wykonania podłogi był znacznie szybszy od poprzedniego był on jednak o wiele droższy. Jak na pewno ktoś zauważy większość materiałów za oceanem jest znacznie tańsza niż w Polsce, jestem jednak przekonana, że dłuższe poszukiwania pozwolą na znalezienie najlepszej ceny.

Więcej o tym sposobie wykonania podłogi przeczytacie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ