Strona główna Oszczędzamy na miejscu Oszczędzamy na miejscu: pomysł na małą łazienkę cz. 2

Oszczędzamy na miejscu: pomysł na małą łazienkę cz. 2

525
0
PODZIEL SIĘ

Pierwszy wpis możecie przeczytać tutaj cz1. Oszczędzamy na miejscu, pomysł na małą łazienkę.

Dzisiaj zaprezentuje wam kolejne rozwiązania, które z pewnością spodobają się osobom stojącym wobec problemów z urządzeniem małej łazienki. Tak jak wspominałam w pierwszym wpisie. Z tym problemem borykałam się dwa lata temu, gdy przyszło nam remontować dom z 44 roku. Mam niewielką łazienkę, z której jestem bardzo zadowolona.

Powder Room

Duże wzory powiększają optycznie łazienkę. Stosując duże pasy i wzory oszukujemy nasze oczy poszerzając przestrzeń. Łazienka automatycznie wydaje się być znacznie większa.
 
Upper West Side Bathroom Renovation
Wąska, ciasna łazienka i jeszcze wanna. W takiej sytuacji zastosowanie drzwi prysznicowych nie będzie dobrym rozwiązaniem. Aby zatrzymać wodę w trakcie prysznicu można zamontować szklany panel lub zasłonkę, o której pisałam w 1 wpisie.
 
Bathroom Reno in the Kingsway
Szerokie lustro pozwoli na korzystanie z łazienki jednoczesnie dwóm osobom. Co więcej lustro w pomieszczeniu zawsze optycznie powiększa przestrzeń.
 
 
Bathroom
Wieszak na ręczniki, może być zamontowany na drzwiach łazienki. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne zwłaszcza w pomieszczeniach z kabiną prysznicową.
 
Powder Room Renewal -
Podłużna umywalka może być również dobrym sposobem na zaoszczędzeniu miejsca.
 
 
Main Powder Room
Zamontowanie lustra na całej ścianie i wzoru poszerzyło wydłużyło optycznie całą łazienkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ