Strona główna Inspiracje Pomysł najważniejszy czyli boazeria, której nikt nie lubi

Pomysł najważniejszy czyli boazeria, której nikt nie lubi

1023
0
PODZIEL SIĘ

Po miesiącach przerwy wracam do wpisów „ze świata”. Kilka miesięcy intensywnych prac nad nowo zakupionym domem dało się mocno we znaki całej rodzince. Już niebawem wrzucę pierwsze zdjęcia z niepełnej (remont nadal trwa) metamorfozy klocka z lat 80. 

Wracając do tematu 😉 Chyba nie ma osoby, która nie pamiętałaby dobrych czasów boazerii drewnianej montowanej na ścianach w polskich domach w latach 90. Oczywiście o wielkim powrocie drewna na ścianach blogerzy rozpisywali się dobre dwa lata temu. Warto jest jednak zwrócić uwagę, że kolory nawiązujące do skandynawskich trendów nie przypominały klasycznej sosenki polakierowanej, lekko żółtawej na ścianach. Nadchodzi jednak wielki boom, w którym nie tylko meble stylizowane dla nas kojarzone z czasami PRL są w modzie, ale także o naturalnym kolorze boazeria.

Przyznam szczerze, że ten trend zupełnie do mnie nie przemawia. Wiem, jednak że wiele osób lubi takie wystrój dlatego wrzucam inspiracje i ciekawe realizacje w których głównym akcentem jest właśnie „drewniana ściana”

Image credit: Ellie Arciaga Lillstrom. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ